Natalia Król III miejsce w pistolecie pneumatycznym 40

Finał Pucharu Polski 2013 Ppn 40-1

Finał Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży 2013

Michał Sielczak-Rum zdobył zloty medal w konkurencji Double Trap 90

Dekoracja w konkurencji Double Trap 90 j.młodszych

Martyna Łebedyńska dwukrotnie stanęła na podium zdobywając dwa brązowe medale w konkurencjach pistolet sportowy 30+30 i pistolet pneumatyczny 40

Dekoracja zwycięzców w konkurencji Psp 30+30 j.Młodszych

Jacek Kadecki zdobył złoty medal i ustanowił nowy rekord polski (71 rzutków) w konkurencji Skeet 100

Skeet j. młodszych

Micał Sielczuk-Rum zdobył złoty medal, a Dominik Kozera był drugi w konkurencji Trap 100

Trap 100

Stec Marlena zdobyła srebrny medal w konkurencji karabin sportowy 60 strzałów leżąc

Karabin sportowy 60 leżąc

================================================

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski

Karolina Wodnik zdobyła dwukrotnie brązowy medal w konkurencjach karabin sportowy 60 strzałów leżąc i karabin sportowy 3 x 20 i srebrny medal w konkurencji karabin pneumatyczny 40 strzałów

MMP 2013 3x20   MMP 2013 wodnik

Katarzyna Dubicka zdobyła srebrny medal w konkurencji pistolet sportowy 30+30

MMP 2013 Psp

Szymanek Sonia zdobyła srebrny medal a Wioletta Szymańska brązowy w konkurencji pistolet pneumatyczny 40 strzałów

MMP 2013 Ppn40

Tomasz Pałamarz zdobył srebrny medal a Wojtek Broda brązowy w konkurencji pistolet pneumatyczny 60 stzałów

MMP2013 Ppn60

Tomasz Pałamarz zdobył srebrny medal w konkurencji pistolet dowolny 60 strzałów

MMP 2013 Pdw60

===========================================================

Mistrzostwa Polski Juniorów Wrocław 2013

Drużynowo zdobyliśmy medale:

Pistolet pneumatyczny 40 strzałów – srebrny medal (N.Król, K.Korcz, B.Szczypek)

Dekoracja Ppn 40 junorek

Pistolet pneumatyczny 60 strzałów – złoty medal (A.Turkosz, M.Wicher, P. Nowak)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pistolet dowolny 60 strzałów – złoty medal (A.Turkosz, M.Wicher, K.Pisowicz)

Pistolet sportowy 30+30 – złoty medal (A.Turkosz, M.Wicher, R. Traczuk)

Aleksander Turkosz zdobył srebrny medal w konkurencji Psp 30+30 a Maciej Wicher był IV

Dekoracja Psp 30+30 juniorów

===========================================================================

I Otwarte Akademickie Mistrzostwa Polski zakończyły się sukcesem dla zawodników naszego klubu.

Pistolet

Tomasz Pałamarz zdobył złoty medal w konkurencji Pdw – 60 i srebrny medal w konkurencji Ppn 60.

Zwycięscy Pdw 60

Natalia Król zdobyła złoty medal w konkurencji Psp 30+30.

Dekoracja Psp 30+30

Karabin

Katarzyna Kobuz zdobyła złoty medal w konkurencji Ksp 60L , srebrny medal w konkurencji Ksp 3×20 i srebrny medal w konkurencji Kpn 40

Dekoracja Ksp 60 L kobiet

Kinga Przymuszała zdobyła srebrny medal w konkurencji Ksp 60L

Karolina Wodnik zdobyła brązowy medal w konkurencji Ksp 3×2

Magda Biskup zdobyła brązowy medal w konkurencji Kpn 40

Pawul Tomasz zdobył brązowy medal w konkurencji Kdw 60 L i brązowy medal w konkurencji Kdw 3×40

Politechnika Wrocławska Górą

Strzelba gładkolufowa

Jakub Grochowski zdobył złoty medal w konkurencji  Trap 125

Warto również zauważyć, że nasz klub wygrał klasyfikację klubową a Politechnika Wrocławska pokonała wszystkie uczelnie w Polsce. GRATULUJEMY

================================================================================

Na Międzynarodowych Mistrzostwach Wybrzeża w Ustce zawodniczka naszego klubu wywalczyła II miejsce w konkurencji pistoletu sportowego 30 + 30 z bardzo dobrym wynikiem 574 pkt. GRATULUJEMY.

Dekoracja zawodniczek w konkurencji Psp 30+30 juniorek na Międzynarodowych Mistrzostwach Wybrzeża Ustka 2013 (Od lewej stoją N.Król, J.Tomala,A.Nowak)